Postele Boxsprings

Postele Boxsprings

Prodejna BETLER®
Kurta Konráda 6/2457
190 00 Praha 9 - Libeň

Otevřeno: PO-PÁ 10:00-18:00 hod, SO 10:00-14:00 hod
Neděle a státní svátky zavřeno.

www.postele-betler.cz
+420 604 610 605
info@betler.cz

Hotelové postele

31.01.2017 15:21

 

Hotelové postele jsou určené pro ubytovací zařízení a to jak pro hotely, hostely, penzióny, ubytovny, tak pro pronájmy, apartmány i jiné ubytovací prostory. Postele splňují vysoké hygienické standardy pro časté střídání hostů/zákazníků.

Hotelové postele BETLER jsou pod dennodenní zátěží hostů, proto nabízíme pouze kvalitní postele, které odolají zátěží a zároveň nabízejí hostům velmi kvalitní spaní. Jsme si vědomi toho, že dnes zákazníci pomocí různých ubytovacích portálů dávají hodnocení ubytování/pronájmu a do výsledného hodnocení se promítá i kvalita spánku.

Naše hotelové postele BETLER se dají jednoduše poskládat od jednolůžka po manželskou postel, v hotelovém segmentu máme zkušenosti které se odrazili i do výsledných produktů. Součásti výběru postele je i výběr povrchového čalounění nebo typu materiálu. U čalouněných postelí od základní kvalitní zátěžové látky až po luxusní látky za příplatek. U dřevěných a lamino postelí potom moření a barva povrchových materiálu.

Na hotelové postele BETLER poskytujeme partnerům slevy dle odebraného množství, součásti dodávky postele nebo postelí je i doprava na smluvené místo. Hotelové postele od nás jsou zárukou spokojenosti Vašich hostů.